Youwin Cepbank

Türkiye’nin en eski bahis sitesi Youwin ile kolayca para kazanabilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bunun için çok sayıda bahsi ve oyunu bulunmaktadır. Mobil uyumlu bir siteye sahiptir. Aynı zamanda mobil uygulaması vardır. Ödemeler için çok sayıda yöntem bulundurmaktadır. Hatta ve hatta mobil ödeme yöntemlerine bile sahiptir. Onlardan biri olarak da dikkatleri cepbank çekmektedir. Peki ama siz daha önce cepbank kullanarak hesabınıza para yatırdınız mı? Eğer bunu hiç kullanmadıysanız ve hakkında bilgi arıyorsanız mutlaka bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız. Biliyorsunuz ki Youwin cepbank için belirli kurallar getirmiştir. O kurallara dikkat etmeden yapılacak yatırımlar sizin için sorun teşkil edebilir.

Youwin Cepbank Ödemesi

Kullanılabilecek çok sayıda ödeme yöntemine sahip olan Youwin bunları sorunsuz kullandırmaktadır. Tabii yine de burada en fazla cep bank tercih edilmektedir. Artık siz de cebe havale yaparak paranızı saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Çok kısa sürede sonuç vermektedir. Bununla birlikte belirli bir ödeme süresi yoktur. Ne zaman isterseniz kullanabilirsiniz. Bundan dolayı en fazla kullanılanların başında gelmektedir. Önce Youwin para yatırma yöntemleri sayfasına gideceksiniz. Daha sonra buradan cepbanka tıklayacak ve karşınıza çıkan bilgileri alacaksınız. Bu bilgilere cep şubenizden ya da internet şubenizden para göndereceksiniz. Gönderim yaptıktan sonra ödeme bildirimi vereceksiniz. Bildirimde mutlaka tarih ve gönderilen tutara yer vermelisiniz. Adınız ve soy adınızı belirtmeyi de unutmamalısınız.

Youwin Cepbank Ödeme Kuralları Var mı?

Tüm ödeme yöntemlerine belirli kurallar getiren Youwin bunu cep bank için de yapmıştır. Amacı para giriş ve çıkışını kontrol altına alarak fazla hareketliliğe son vermektir. Bu sayede hesaplarının ve kimliğinin açığa çıkmasını geciktirmektedir. O nedenle tek seferlik minimum ve maksimum yatırım limitleri belirlemiştir. Artık Youwin cepbank ödeme yöntemi kullanırken an az 50 TL yatırmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bununla birlikte en fazla 1000 TL yatırabilirsiniz. Eğer 49 TL ya da 1001 TL yatırmanız durumunda ödemeniz kabul olmayacaktır. Son olarak ödeme bilgileri her defasında değişebilir. Bu nedenle yanlış yatırım yapmamak için sürekli olarak para yatırma ekranından bunları kontrol etmelisiniz.

Yorum yapın