Youwin Yatırım Bonusları

Youwin bahis sitesi, uzun yıllardır kesintisiz ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Çok sayıda kullanıcı tarafından beğenilen ve tercih edilen şirket, kişilere sunduğu bonus ve promosyonlarla da dikkat çekiyor. Başarılı isimler arasında yer almasının yanı sıra, kampanyalarında bonkör davranan site, bu yönüyle memnuniyet oranını arttırıyor. Youwin bonus kampanyalarından sadece ilk üyelik işleminizde değil, devam eden üyeliğinizde de faydalanabilirsiniz. Yapılan yatırımlara ve kayıplara yönelik verilen bu promosyonların, gerekli çevrim şartları yerine getirilerek çekilebilir hale gelebilmektedir.

Youwin Yatırım Bonusları Nelerdir?

Sitede verilen yatırım bonusları, yapacağınız ilk yatırım ile birlikte başlıyor. Youwin yatırım bonusu kampanyalarında, sonraki yatırımlarınızın tümünde de fırsat sağlandığını görebilirsiniz.

  • Youwin İlk Yatırım Bonusu: Sadece ilk defa yapılan yatırımlara özel sunulan bu promosyondan, yeni üye olan kullanıcılar faydalanabiliyor. Yapılan minimum 50 TL üzeri yatırımlarda tam 350 TL’ye kadar hoşgeldin bonusu sunuluyor. Youwin yatırım bonusu kampanyası dahilinde verilen bu fırsattan hemen üye olarak faydalanabilirsiniz.
  • Youwin Paykasa Bonusu: Devam eden üyeliğiniz boyunca, Paykasa işlemcisi ile yatırım yaparak %10 oranında bonus kazanabilirsiniz. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kullanıcıların, minimum 100 TL üzeri yatırım yapması yeterli olacaktır. Maksimum 250 TL’ye kadar alabileceğiniz bu Youwin bonus kampanyasından günde bir defa faydalanarak kazanç elde edebilirsiniz.
  • Youwin Astropay Bonusu: Astropay işlemcisine özel verilen bu promosyondan faydalanmak isteyen kullanıcıların 100 TL üzeri yatırımda bulunması gerekiyor. Yapılan her yatırım işlemi sonrasında, maksimum 250 TL’ye kadar %10 bonus kazanılabilmektedir.

Yorum yapın